IzzyKamp – najlepsza oferta na kolonie dla dzieci

IzzyKamp

IzzyKamp to najnowszy projekt aktywnych wyjazdów wakacyjnych na kolonie dla dzieci w konkurencyjnej niższej cenie! Program wyjazdów został stworzony przez biuro Kompas z myślą o dzieciach i nastolatkach, którzy chcą aktywnie spędzić swoje letnie wakacje, przygodowo i kolorowo. Jako wielokrotnie nagradzany Organizator turystyki dziecięcej i młodzieżowej postanowiliśmy wykorzystać nasze bogate doœwiadczenia z ubiegłych lat i zaoferować programy oparte zarówno na naszych bardzo popularnych Koloniach Przygody, jak i ciekawych propozycjach obozów fabularnych, survivalowych, a nawet modnych twórczych obozów Interkamp.

IzzyKamp to programy, które głównie stawiają na rekreację, ciekawy i różnorodny program oraz kreatywne korzystanie z ciekawych atrakcyjnie miejsc turystycznych, w których będziemy miło  spędzać letnie wakacje. Na naszych nowych i interesujących koloniach i obozach będzie czas na ekscytujące gry terenowe, liczne zabawy integracyjne, piesze wycieczki, turnieje sportowe, plenery twórcze na łonie natury, zajęcia plastyczne, podstawy zajęć survivalowych, zabawne konkursy, muzyczne ogniska, słodkie leniuchowanie na plaży, tematyczne dyskoteki i oczywiście słoneczne kąpiele w morze, czy też spacery po słynnych Krupówkach.

Zajęcia oraz program dostosowany jest do wieku i możliwości naszych Uczestników, dlatego na kolonie IzzyKamp zapraszamy dzieci w wieku 7-13 lat, obozy IzzyKamp dedykowane są starszej młodzieży w przedziale 13-19 lat. Cały czas nad bezpieczną realizacją programów oraz przebiegiem udanego wypoczynku naszych uczestników jak zwykle czuwać będą doświadczeni i przeszkoleni opiekunowie, animatorzy, kierownicy, instruktorzy i Ratownicy WOPR.

Wszystkie oferty wyjazdów na IzzyKamp znajdziecie na stronie: Kolonie i obozy IzzyKamp


Komentarz do IzzyKamp – najlepsza oferta na kolonie dla dzieci

  1. Kamil pisze:

    IzzyKamp to inaczej tańsza wersja kolonii Interkampowych. Tańsza nie znaczy gorsza !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


siedem − = 3