Ośrodek Wypoczynkowy Michasiówka w Giewartowie

Wypoczynkowy Michasiówk

Ośrodek Wypoczynkowy Michasiówka położony jest nad malowniczym i krystalicznie czystym jeziorem Powidzkim w Giewartowie (ok. 10 km od Słupcy, 40 km od Konina i 85 km od Poznania). Teren ośrodka jest ogrodzony, posiada bezpośredni dostęp do jeziora Powidzkiego, własną plażę i pomost. Położony jest w zatoce, gdzie woda jest płytsza i cieplejsza niż na otwartym jeziorze. Takie usytuowanie sprawia, że jest to idealne miejsce na letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Baza noclegowa ośrodka składa się z ładnie wykończonych domków drewnianych lub murowanych, dysponującymi 2-6 osobowymi pokojami z pełnym węzłem sanitarnym. Cały obszar obiektu jest zielony, zadbany i wypielęgnowany. W sąsiedztwie znajduje się duża stadnina koni (około 1 km od ośrodka).

Michasiówka to fantastyczne miejsce również dla tych, którzy nie przepadają za biernym łapaniem promieni słonecznych. Ośrodek oferuje wypożyczenie sprzętu sportowego: kajaków, łódek, pontonów, piłek. Specjalnie dla amatorów aktywnego wypoczynku znajduje się tu boisko do siatkówki plażowej, boisko do gry w kosza i piłkę nożną. Dla żądnych ruchu maluchów jest też plac zabaw. Jezioro Powidzkie jest wspaniałym miejscem do nurkowania, a na miejscu istnieje kilka baz nurkowych, gdzie można wypożyczyć sprzęt oraz zdobyć kwalifikacje.

Kolonie w Giewartowie

Od wielu lat w czasie wakacji letnich organizowane są tu kolonie dla dzieci, którzy pragną rozwinąć artystyczne skrzydła, sprawdzić, gdzie leżą granice wyobraźni, jak daleko sięga fantazja i czy każdy pomysł da się wcielić w życie. Propozycja wakacji dla dzieci w Michasiówce to oferta dla żądnych przygód, doskonałej zabawy i wesołego towarzystwa! Bez nudy, aktywnie, radośnie, w gronie fantastycznych instruktorów oraz roześmianych dziewczynek i chłopców.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


trzy − = 1