Klub urwisa to program specjalnie ułożony dla maluchów lubiących psocić i aktywnie spędzać czas na zabawach z rówieśnikami. Najmłodsze dzieci, które dołączą na koloniach do Klubu Urwisa będą się świetnie bawić pod czujnym okiem naszej doświadczonej kadry. Kadry, która dołoży starań, aby pierwszy wyjazd dziecka był udany i pozostawił same miłe wspomnienia oraz zachęcił do kolejnych wyjazdów. Programy na koloniach są ułożone tak, żeby uwzględnić potrzeby naszych maluszków, a także ich aby zaspokoić ich ciekawość świata i skierować ich energię na realizację ciekawego programu. Ponadto biorąc pod uwagę dobro dziecka, wyjazdy organizowane są w sprawdzonych i wyselekcjonowanych miejscach, dzięki czemu rodzice mogą mieć pewność, że wypoczynek ich dziecka będzie nie tylko ciekawy ale również maksymalnie bezpieczny.

Chcesz, aby Twoje dziecko spędziło idealne wakacje? Zapisz je na kolonie Klubu Urwisa, aby razem z innymi dziećmi bawiło się i uczyło, w najpiękniejszych zakątkach Polski. Nasze pierwsze kolonie pozwolą rozwinąć talenty i pasje. Najmłodsi artyści będą mieli okazję do twórczej działalności w Kazimierzu Dolnym, Zakopanem i Jarosławcu. Mali tancerze i tancerki pod okiem instruktorów, będą mogli bawić się i uczyć nowych tańców, na obozie w Poddąbiu. Z kolei Dźwirzyno, Jarosławiec i Pokrzywna staną się idealnymi miejscami dla sportowców i poszukiwaczy przygód. Kolonie dla dzieci to idealne miejsce dla zdobywających sprawności zuchów. Stawiamy na bezpieczne kolonie pod opieką wykwalifikowanych wychowawców wychowania wczesnoszkolnego. Sprawdź nasze wyjazdy na kolonie i obozy dla najmłodszych!

Klub Urwisa – kolonie w świecie zwierząt

Kolonie w JuraParku w Bałtowie to miejsce, które nieprzypadkowo kojarzy się z dinozaurami. Dzieci będą mogły zobaczyć i zwiedzić najstarszy w Polsce Park Dinozaurów naturalnej wielkości. Przewodnicy pokażą ich ślady. Ale Bałtów to nie tylko prehistoryczne gady. W uroczej, zalesionej dolinie Kamiennej znajduje się wielki park atrakcji przeznaczony szczególnie dla dzieci: karuzele, zjeżdżalnie, basen piłeczkowy, samochodziki o przede wszystkim kolejka grawitacyjna – rollercoaster to aż za dużo wrażeń na jedną zabawę.

Klub Urwisa – kolonia rekreacyjna

Wasze pociechy mogą też spędzić wakacje nad morzem i usamodzielnić się pod czujnym okiem wyspecjalizowanej, kreatywnej i odpowiedzialnej kadry, która zadba o bezpieczeństwo wypoczynku oraz dobrą zabawę. Program pobytu jest tak ciekawy, że Wasze dziecko na pewno nie będzie się nudzić. Wychowawca uczestniczy w życiu każdego kolonisty przez 24 godziny na dobę. Bierze udział z grupą w zajęciach, spożywa posiłki razem z dziećmi. Pomaga w codziennych czynnościach takich jak: utrzymanie higieny, czystości w pokoju, organizuje im czas wolny. Dzieci, poprzez aktywny udział w grach i zabawach, będą rozwijać wiele umiejętności, poszerzać swoje horyzonty oraz integrować się z innymi.

Klub Urwisa – kolonia z artystyczną duszą

Na kolonii z artystyczną duszą z pewnością zapoznacie się z podstawowymi technikami malarskimi, technika scrapbookingu już nie będzie Wam obca, a podczas wystawy będziecie mieć okazję zaprezentować swoje niezwykłe prace. Nie zapomnicie przy tym odwiedzić Tatralandii czy Term. Pamiętajcie przede wszystkim o dobrej zabawie! Zapraszamy na niezwykłe kolonie, gdzie wędrówki górskie połączymy z zabawą i szaleństwem w parkach wodnych w przepięknej scenerii Tatr. Podczas kolonii opiekę nad Państwa dziećmi sprawować będą doświadczeni, kreatywni i odpowiedzialni wychowawcy. Największą atrakcją będzie pobyt w Termach Chochołowskich, Tatralandii i Popradzie

Klub Urwisa – kolonia w świecie przygód

Pojedź z nami na kolonię w świecie przygód do Pokrzywnej. Tutaj, wraz z Klubem Urwisa, jak sama nazwa wskazuje – przeżyjesz niezwykle wiele przygód. Nie zapomnij zabrać ze sobą uśmiechu i dobrego humoru! Wakacje to czas szalonej zabawy i odpoczynku, a Pokrzywna, położona na terenie Parku Krajobrazowego Gór Opawskich to idealne miejsce, aby przenieść się do wakacyjnej krainy marzeń. Tuż obok na uczestników czekają niesamowity Interaktywny Park Edukacji i Rozrywki ROSENAU Zaginione Miasto.

Szukasz miejsca na bezpieczne i pełne radości wakacje dla swojego dziecka? Wybierz wyjazd z Klubem Urwisa. Podarujemy dzieciom niezapomniane przygody, a jednocześnie możliwość rozwoju oraz kształtowania własnego charakteru. Program pobytu jest tak ciekawy, że Wasze dziecko na pewno nie będzie się nudzić. Wychowawca uczestniczy w życiu każdego kolonisty przez 24 h na dobę. Bierze udział z grupą w zajęciach, spożywa posiłki razem z dziećmi. Pomaga w codziennych czynnościach takich jak: utrzymanie higieny, czystości w pokoju, organizuje im czas wolny. Dzieci, poprzez aktywny udział w grach i zabawach, będą rozwijać wiele umiejętności, poszerzać swoje horyzonty oraz integrować się z innymi. Dołożymy starań, aby wyjazd Państwa dziecka był udany i pozostawił same miłe wspomnienia oraz zachęcił do kolejnych wyjazdów.

Ten post ma 2 komentarzy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.