Kolonie dla chłopców

Kolonie dla chłopców

Wakacje to najlepszy czas na to, żeby wynagrodzić dzieciom całoroczną naukę i chodzenie do szkoły oraz wysłać swoje pociechy na kolonie dla chłopców. Wiadomo, że nie każdy może pozwolić sobie na wysłanie dzieci na kolonie,  dlatego też proponujemy niedrogie wyjazdy wakacyjne. Może kilka naszych pomysłów na zorganizowanie dzieciom czasu przypadnie Wam do gustu. Dzisiaj przedstawimy kilka takich pomysłów, które sprawią Waszym dzieciom wiele radości ale przy okazji nie zrujnują Waszego budżetu. Aha, najważniejsze jest to, że nie będziemy pisać o wyjazdach piłkarskich. To oczywiste, że to najlepsza propozycja na kolonie dla chłopców, dlatego przedstawimy inne pomysły, którymi być może uda nam się Was – rodziców – zainteresować.

Na letnie wakacje warto wysłać chłopców na kolonie związane z żeglarstwem, kajakarstwem czy pływaniem. Wszelkie zajęcia na łodziach, jachtach i pływanie na kajakach może być arcyciekawą alternatywą dla przemęczonej już i skopanej piłki nożnej. Wyjazd nad jezioro, takie jak Śniardwy czy Wigry bądź Mamry, to wyzwanie, któremu podołają najtrwalsi chłopcy w wieku od 7 do powiedzmy 13 lat. Na dodatek wszystkie wyjazdy są zorganizowane w taki sposób, żeby pływanie i żeglowanie wcale nie należało do najłatwiejszych. Im więcej nieplanowanych i trudnych niespodzianek (oczywiście zorganizowanych przez opiekunów) tym dla dzieci ciekawiej i bardziej przygodowo.

Jeśli chodzi o przygodę z kolei, to doskonałą propozycją na kolonie dla chłopców będą wszelkie wyjazdy na kolonie z przygodą. Wyjazd zorganizowany jest w taki sposób, żeby dzieci miały świadomość naturalnego przeżywania przygód i ekstremalnych wyzwań. Dzięki odpowiedniej organizacji przebiegu kolonii dla chłopców z przygodą wszystko co się dzieje sprawia wrażenie, że dzieje się zupełnie naturalnie i zwyczajnie.

Kolonie dla chłopców bez większych przeszkód znajdziemy szukając kategorii tematycznych (http://www.serwiswakacyjny.com/kolonie-i-obozy-dla-chlopcow,t-13.html), które z samej natury rzeczy wydają się nam być typowo chłopięce. Warto sprawdzić dokąd można wysłać swoje dziecko i co może na takim wyjeździe robić. Do najbardziej „męskich” na pewno możemy zaliczyć kolonie z quadami, z grami komputerowymi albo z paintballem. Typowo chłopięce zajęcia to też sporty, chociaż dzisiaj akurat koszykówkę czy siatkówkę lubią uprawiać również dziewczynki. W każdym razie kolonie dla chłopców to sposób na zmotywowanie ich do ciężkiej pracy w następnym roku szkolnym.


Komentarz do Kolonie dla chłopców

  1. Paweł pisze:

    Bardzo ciekawy pomysł. Dla mojego urwisa jak znalazł! A tak w ogóle to cała stronka jest super.

  2. Krystyna pisze:

    A ja ze dwa miesiące szukam już jakiejś ciekawej oferty dla swojego urwisa. Super stronka, jestem naprawdę wdzięczna za ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


× 4 = szesnaście