Promocje na wakacje 2020, czyli tanie kolonie dla dzieci w Polsce i zagranicą już w sprzedaży. Jest to z całą pewnością bardzo dobra informacja dla wszystkich rodziców, którzy już w na początku roku muszą zaplanować swój urlop w okresie wakacyjnym. Poprzez wcześniejszą rezerwację wyjazdu dziecka na wakacje można zyskać od 100 do 200 zł rabatu. Za tanie kolonie dla dzieci w lutym możemy zapłacić niespełna 1000 zł. Średnia rynkowa cena za 10 dniowy wyjazd dziecka na wakacje w 2020 roku kształtuje się na poziomie 1600 zł. Dlatego też początek roku to bardzo dobry okres, by zrobić rezerwację na wakacyjny wyjazd dla swojej pociechy.

W lutym i marcu wiele biur podroży oferuje wyjazdy krajowe i zagraniczne w atrakcyjnie niskich cenach. Tanie kolonie dla dzieci, dla wielu rodziców są jedyną możliwością wysłania swojego dziecka na wakacyjny wypoczynek. Wśród licznych ofert można znaleźć takie, których koszt waha się w granicy 1000 zł z noclegiem pod namiotami oraz takie, których koszt waha się w granicach 1300 zł z zakwaterowaniem w budynkach murowanych. Dla porównania najdroższe oferty wyjazdów wakacyjnych kształtują się na poziomie 3000 – 3500 zł. Kierunek i miejsce organizowanych kolonii nie mają tu większego znaczenia. Ogólnie ceny wypoczynku nad morzem i w górach wyglądają podobnie, chociaż kolonie w górach w zależności od miejsca magą być tańsze.

Jednym z pierwszych biur turystycznych, które udostępniło swoją ofertę wakacyjną oferując duże promocje na wakacje 2020 jest biuro OK-TOURS z Torunia. Ciekawą propozycję wyjazdów na takie kolonie dla dzieci mają również biura Almatur, BUT, Cogito, czy też Jaworzyna Tour. Biura te od wielu już lat w sposób profesjonalny organizują liczne wyjazdy dla dzieci i młodzieży. Krajowe kolonie w Dąbkach nad morzem, kolonie i obozy w Zakopanym, czy w Borach Tucholskich i na Mazurach cieszą się ogromnym powodzeniem wśród rodziców, wysyłających swoje pociech na wakacje, jak i wśród samych dzieci.

Oprócz tanich wyjazdów krajowych wśród licznych ofert można znaleźć również tanie wyjazdy na kolonie zagraniczne do Włoch, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, czy nawet Chorwacji. Kolonie zagraniczne przeznaczone są dla dzieci, którzy liczą na dobry wypoczynek oraz możliwość zwiedzania ciekawych i bogatych w historię miejsc turystycznych. W przypadku wyjazdów zagranicznych jest możliwość wyboru środka transportu. Biura oferują zarówno przejazdy autokarowe jak i również przeloty czarterowymi samolotami. W zależności od kraju i ilości dni na miejscu ceny ofert zagranicznych są bardzo porównywalne z cenami ofert krajowych.

Urozmaicone i sprawdzone programy oraz różne kierunki wyjazdów, a przede wszystkim duże promocje na kolonie letnie sprawiają, że wiele osób nie czeka do ostatniej chwili licząc na LAST MINUTE, tylko właśnie teraz podejmuje decyzję o zakupie udanych wakacji dla swojego dziecka.